> Teams > Trainingen teams

Op deze pagina vind je een aantal praktische zaken omtrent het trainen.

 

Trainingstijden


1842 

Aanpassing 20 oktober

versie 17c (Op maandag trainen de MO19-1 en MO17-3 vanaf 20.30 op het gehele veld 7)

 


1841

Aanpassing 10 oktober

Er zijn nog enkele wijzigingen doorgevoerd in versie17b. De veranderingen zijn met geel gemarkeerd.

Let op dat de lijst per team onder in de grijze tabel niet meer is bijgewerkt.


 

1839

Aanpassing 26 september:

Voor de trainingen in het najaar 2018 hebben we aanpassingen moeten doen in het schema vanwege ontbreken van verlichting op veld 6. De trainingen op veld 6 zijn elders ingeroosterd.

 

Het nieuwe schema waarin we niet meer afhankelijk zijn van veld 6  is hier te downloaden.

 

 

 


1835

 

Vanaf 1 september gold schema V10

 

De lijst per team (alphabetisch) vind je hieronder

(in bold de aanpassingen na 1 september, maar ZONDER verplaatsing van trainingen op veld 6)

 

G1 woensdag: 18:45-20:00 (veld 4BL); 
heren1 dinsdag: 19:45-21:15 (veld 8A); donderdag: 19:45-21:30 (veld 8A); 
heren2 dinsdag: 20:00-21:30 (veld 7A); donderdag: 20:00-21:30 (veld 7A); 
heren3 woensdag: 20:00-21:30 (veld 7AL); 
heren4 dinsdag: 20:00-21:30 (veld 4A); donderdag: 20:00-21:30 (veld 8B); 
JO7-1 woensdag: 17:30-18:30 (veld 7BR); 
JO8-1 maandag: 17:30-18:30 (veld 8BL); woensdag: 17:30-18:00 (veld 8AR); 
JO8-2 maandag: 17:30-18:30 (veld 8BR); woensdag: 17:45-18:15 (veld 8AR); 
JO9-1 maandag: 17:30-18:30 (veld 8AL); donderdag: 17:30-18:30 (veld 4AL); 
JO9-2 maandag: 17:30-18:30 (veld 8AR); donderdag: 17:30-18:30 (veld 4AR); 
JO9-3 woensdag: 17:30-18:30 (veld 4BR-); 
JO9-4 maandag: 17:30-18:30 (veld 4BR); 
JO9-5 dinsdag: 17:30-18:30 (veld 7BR-); 
JO9-6 woensdag: 17:30-18:30 (veld 4BR-); 
JO9-7 donderdag: 17:30-18:30 (veld 4BR); 
JO10-1 dinsdag: 17:30-18:30 (veld 7AL); vrijdag: 17:30-18:30 (veld 4AL); 
JO10-2 dinsdag: 17:30-18:30 (veld 7AR); vrijdag: 17:30-18:30 (veld 4AR); 
JO10-3 dinsdag: 17:30-18:30 (veld 7BL); vrijdag: 17:30-18:30 (veld 4BL); 
JO10-4 dinsdag: 17:30-18:30 (veld 7BR-); 
JO10-5 dinsdag: 17:30-18:30 (veld 4BR); 
JO10-7M maandag: 17:30-18:30 (veld 4AL); woensdag: 17:30-18:30 (veld 4AL); 
JO11-1 dinsdag: 17:30-18:30 (veld 4AL); donderdag: 17:30-18:30 (veld 4BL); 
JO11-2 dinsdag: 17:30-18:30 (veld 4AR); 
JO11-3 dinsdag: 17:30-18:30 (veld 4BL); donderdag: 18:30-19:45 (veld 6BL); 
JO12-1 maandag: 18:30-20:00 (veld 4BL); donderdag: 18:30-20:00 (veld 4AL); 
JO12-2 maandag: 18:30-20:00 (veld 4BR); donderdag: 18:30-20:00 (veld 4AR); 
JO12-3 dinsdag: 18:30-20:00 (veld 4BL); vrijdag: 17:30  -18:30 (veld 4BR); 
JO12-4 woensdag: 18:30-20:00 (veld 4BR); 
JO12-5M maandag: 17:30-18:30 (veld 4AR); woensdag: 17:30-18:30 (veld 4AR); 
JO13-1 maandag: 18:30-20:00 (veld 4A); donderdag: 18:30-20:00 (veld 7B); 
JO13-2 dinsdag: 18:30-20:00 (veld 4BR); donderdag: 18:30-19:45 (veld 6BR); 
JO13-3 woensdag: 17:30-18:45 (veld 4BL); 
JO13-4 woensdag: 18:45-20:00 (veld 8A); vrijdag: 18:30-19:45 (veld 4A); 
JO14-1M maandag: 18:30-20:00 (veld 6A); dinsdag: 18:30-19:45 (veld 8A); donderdag: 18:30-19:45 (veld 8A); 
JO14-2 dinsdag: 18:30-20:00 (veld 4A); donderdag: 18:30-20:00 (veld 4B); 
JO14-3M donderdag: 18:30-19:45 (veld 6A); 
JO14-4 dinsdag: 18:30-20:00 (veld 7B); woensdag: 18:30-20:00 (veld 4A); 
JO15-1 dinsdag: 18:30-20:00 (veld 7A); donderdag: 18:30-20:00 (veld 7A); vrijdag: 18:30-19:45 (veld 7A); 
JO15-2 dinsdag: 18:30-19:45 (veld 6B); donderdag: 17:30-18:30 (veld 7A); 
JO17-1 dinsdag: 20:00-21:30 (veld 4B); donderdag: 20:00-21:30 (veld 4B); vrijdag: 19:45-21:00 (veld 7A); 
JO17-2 maandag: 20:00-21:30 (veld 4B); donderdag: 19:45-21:30 (veld 4A); 
JO19-1 dinsdag: 20:00-21:30 (veld 7B); donderdag: 20:00-21:30 (veld 7B); vrijdag: 19:45-21:00 (veld 4A); 
JO19-3 maandag: 20:00-21:30 (veld 4A); 
keepers woensdag: 17:30-20:00 (veld 8BL); 
MO13-1 maandag: 17:30-18:45 (veld 7A); woensdag: 17:30-18:45 (veld 7A); 
MO13-2 maandag: 17:30-18:30 (veld 4BL); woensdag: 17:30-18:45 (veld 7BL); 
MO15-1 maandag: 18:45-20:15 (veld 7B); woensdag: 18:45-20:00 (veld 7A); 
MO15-2 maandag: 17:30-18:45 (veld 7B); woensdag: 18:45-20:00 (veld 7B); 
MO17-1 maandag: 18:30-20:00 (veld 6B); dinsdag: 18:30-19:45 (veld 8B); donderdag: 18:30-19:45 (veld 8B); 
MO17-2 maandag: 18:45-20:15 (veld 7AR); woensdag: 20:00-21:15 (veld 4A); 
MO17-3 maandag: 20:15-21:45 (veld 7AL); woensdag: 20:00-21:15 (veld 4B); 
MO19-1 maandag: 20:15-21:45 (veld 7AR); woensdag: 20:00-21:30 (veld 7B); 
veteranen woensdag: 20:00-21:30 (veld 7AR); 
Vr1 dinsdag: 19:45-21:15 (veld 6A); donderdag: 19:45-21:15 (veld 6A); 
Vr2 dinsdag: 19:45-21:15 (veld 6B); donderdag: 19:45-21:15 (veld 6B); 

 

Kleedkamers

 

De kleedkamerindeling is niet vooraf exact vast te leggen vanwege ingelaste wedstrijden en onderhoud.

De terreinmanager heeft een schema en weet van alle laatste wijzigingen.

 

Veldonderverdeling

Zie de plattegrond van ons sportpark (let op veld 5 bestaat niet meer).  

De onderverdeling van de velden is allereerst in helften A en B en deze helften worden weer verdeeld in links (L) en rechts (R).

De logica is als volgt. Startend vanuit de plategrond met noord boven 'lees' je de velden van links naar rechts en dan van boven naar beneden. De helft die je dan het eerste tegen komt is A, de andere B. Kijk je van A naar B dan zijn de veldkwarten aan de linkerkant dus L en aan de rechterkant R.
Voor veld 4 (achter ons hoofdveld) ziet dat er dan bij benadering als volgt uit


 

 4AR    4AL 

 

 

 4BR    4BL