Adressen

Voor alle algemene vragen over de club: mail de club.

Voor vragen over de senioren en de dames: mail de club, of de bestuursleden.

Voor vragen over de jeugd: mail de jeugdvoorzitter

Voor het aanleveren van informatie voor de website mail naar de communicatie commissie

Voor technische vragen over de site: mail de beheerder.

 

 

Paviljoen

De Weide Blick, Velddoornweg 6, 5644 SZ Eindhoven

 

Telefoon kantine

040-2550302

 

Telefoon bestuurskamer

040-2551846

Correspondentie adres

Anjelierstraat 23, 5644PD Eindhoven

IBAN-banknummer

NL65 INGB 0003 6024 00

tnv EVV Eindhoven te Eindhoven

 

Algemene mail:

info@fc-eindhovenav.nl
secretaris@fc-eindhovenav.nl

Wedstrijdsecretariaat

mail:

wedstrijdsecretariaat@fc-eindhovenav.nl

Afgelastingstelefoon

tel.

040-2551846

(bij geen gehoor 06-10309976)

Bestuur:

Voorzitter:

Patries Davits

voorzitter@fc-eindhovenav.nl

 

Secretaris:

Johan Veraart

secretaris@fc-eindhovenav.nl

 

waarnemend Jeugdvoorzitter

Pepijn Wortelboer

jeugdvoorzitter@fc-eindhovenav.nl

 

 

Penningmeester:

Paul den Hartog

penningmeester@fc-eindhovenav.nl

Oefenwedstrijden

Wedstrijdsecretariaat 

oefenwedstrijden@fc-eindhovenav.nl

Webbeheerder  

webbeheerder@fc-eindhovenav.nl