Adressen

Voor alle algemene vragen over de club: mail de club.

 

Voor het aanleveren van informatie voor de website mail naar de communicatie commissie

Voor technische vragen over de site: mail de beheerder.

 

 

Paviljoen

De Weide Blick, Velddoornweg 6, 5644 SZ Eindhoven

 

Telefoon kantine

040-2550302

 

Telefoon bestuurskamer

040-2551846

Correspondentie adres

Anjelierstraat 23, 5644 PD, Eindhoven

IBAN-banknummer

NL65 INGB 0003 6024 00

tnv FC Eindhoven AV te Eindhoven

 

Algemene mail:

info@fc-eindhovenav.nl
secretaris@fc-eindhovenav.nl

Wedstrijdsecretariaat

mail:

wedstrijdsecretariaat@fc-eindhovenav.nl

Afgelastingstelefoon

tel.

040-2551846

(bij geen gehoor 06-10309976)

Accommodatie

mail:

accommodatie@fc-eindhovenav.nl

Bestuur:

Voorzitter:

Patries Davits

voorzitter@fc-eindhovenav.nl

 

Secretaris:

Johan Veraart

secretaris@fc-eindhovenav.nl

 

Penningmeester:

Michael Blankenstein

penningmeester@fc-eindhovenav.nl

 

meiden en vrouwen

vrouwen@fc-eindhovenav.nl

 

commissies

commissies@fc-eindhovenav.nl

Oefenwedstrijden

Wedstrijdsecretariaat 

oefenwedstrijden@fc-eindhovenav.nl

Webbeheerder  

webbeheerder@fc-eindhovenav.nl