Home » Wedstrijden » Toernooien » F-toernooi

F-toernooi (JO8, JO9)

 

Het toernooi voor JO9 en JO8 vindt plaats op zaterdag 31 maart (Paasweekeinde).

 

contact: f-coordinator@fc-eindhovenav.nl

 

De inschrijving is per 5 maart gesloten.

 

We hebben 38 teams in 4 categorieën:

 

I  JO8   2e en 3e klasse   12 teams   2 poules
II  JO9  1e klasse     6 teams  1 poule
III  JO9   2e en 3e klasse   10 teams   2 poules
IV      JO9      4e en 5e klasse       10 teams      2 poules

 

Aanvang

10.30

 

Wedstrijdduur

12 minuten.

Tussen de wedstrijden is er 2 minuten rust.

 

Indeling

Categorie I    (JO8 - 2e klasse/3e klasse)

 

Poule 1

  1. Rood Wit Veldhoven JO8-1
  2. Mifano JO8-1
  3. HVCH JO8-3
  4. FC Eindhoven AV JO8-2
  5. FC Eindhoven AV JO8-3
  6. EFC JO8-2

Poule 2

  1. Braakhuizen JO8-1
  2. WODAN JO8-2
  3. FC Eindhoven AV JO8-4
  4. FC Eindhoven AV JO8-5
  5. FC Eindhoven AV JO8-6
  6. DVS JO8-4
De poulewinnaars spelen om eerste en tweede plaats in deze categorie, de nummers twee spelen voor 3e/4e plaats. 
 
Klik hier voor schema.

 

Categorie II   (JO9 - Hoofdklasse/1e klasse)

  1. FC Eindhoven AV JO9-1
  2. WODAN JO9-2
  3. UNA JO9-1
  4. DVS JO9-1
  5. FC Eindhoven AV JO8-1
  6. Stiphout vooruit JO9-1

Klik hier voor schema.

 

Categorie III   (JO9 - 2e klasse/3e klasse)


Poule 1

  1. FC Eindhoven AV JO9-2
  2. Tivoli JO9-1
  3. HVCH JO9-5
  4. Valkenswaard JO9-2
  5. HVCH JO9-4 


Poule 2

  1. FC Eindhoven AV JO9-3
  2. SV Boeimeer JO9-2
  3. OSC '45 JO9-1
  4. Budel JO9-1
  5. WODAN JO9-3

De poulewinnaars spelen om eerste en tweede plaats in deze categorie, de nummers twee spelen voor 3e/4e plaats. 

 

Klik hier voor schema.


Categorie IV    (JO9 - 4e klasse/5e klasse)


Poule 1

  1. FC Eindhoven AV JO9-4
  2. DVS JO9-3
  3. Maarheeze JO9-1
  4. OSC '45 JO9-2
  5. EFC JO9-3


Poule 2

  1. FC Eindhoven AV JO9-5
  2. WODAN JO9-4
  3. SV Altweerterheide JO9-1
  4. Tivoli JO9-2
  5. DBS JO9-9

De poulewinnaars spelen om eerste en tweede plaats in deze categorie, de nummers twee spelen voor 3e/4e plaats. 

 

Klik hier voor schema.

 

 

Alle ingeschreven teams op volgorde van aanmelding met plaats van herkomst, klasse en categorie:

 

   Club (plaats)  team  klasse Categorie

 1  

 Boeimeer  (Breda)   JO9-2  2e klasse  III
 2  Rood Wit (Veldhoven)   JO8-1   2e klasse   I
 3  FC Eindhoven AV   JO9-2  2e klasse  III
 4  FC Eindhoven AV  JO9-3  3e klasse  III
 5  FC Eindhoven AV   JO9-1   1e klasse  II
 6  Sv Tivoli (Eindhoven)  JO9-1  3e klasse  III
 7  Sv Tivoli (Eindhoven)  JO9-2  5e klasse  IV
 8  FC Eindhoven AV  JO8-2  3e klasse  I
 9  FC Eindhoven AV  JO9-4  4e klasse  IV
10  FC Eindhoven AV  JO8-1  1e klasse/ topklasse  II
11  FC Eindhoven AV  JO8-5  3e klasse  I
12  FC Eindhoven AV  JO9-5  4e klasse  IV
13  FC Eindhoven AV  JO8-4  2e klasse  I
14  FC Eindhoven AV  JO8-3  3e klasse  I
15  FC Eindhoven AV  JO8-6  3e klasse  I
16  EFC (Eersel)  JO9-3  5e klasse  IV
17  WODAN (Eindhoven)  JO9-4  4e klasse  IV
18  WODAN (Eindhoven)  JO8-2  2e klasse  I
19  OSC45 ('s-Hertogenbosch)   JO9-1  2e klasse  III
20  OSC45 ('s-Hertogenbosch)  JO9-2  5e klasse  IV
21  SV Altweerterheide (Weert)  JO9-1  5e klasse  IV
22  HVCH (Heesch)   JO9-5  2e klasse  III
23  WODAN (Eindhoven)   JO9-2  1e klasse   II
24  DBS (Eindhoven)  JO9-9  5e klasse   IV
25  HVCH (Heesch)  JO8-3   2e klasse   I
26  EFC (Eersel)  JO8-2   3e klasse  I
27  UNA (Veldhoven)  JO9-1  hoofdklasse  II
28  HVCH (Heesch)  JO9-4  1e klasse  II
29  DVS (Aalst)  JO9-1  hoofdklasse  II
30  DVS (Aalst)  JO9-3   4e klasse  IV
31  DVS (Aalst)  JO8-4  3e klasse  I
32  Maarheeze   JO9-1  5e klasse  IV
33  SV Valkenswaard  JO9-2  3e klasse  III
34  Mifano (Mierlo)  JO8-1  2e klasse  I
35  Braakhuizen (Geldrop)  JO8-1  2e klasse  I
36  Braakhuizen (Geldrop)  JO9-1  2e klasse  III
37  WODAN (Eindhoven)  JO9-3   2e klasse  III
38  SV Budel  JO9-1  2e klasse  III

 

 

Overige Toernooien bij FC Eindhoven AV

 

Zie    Home » Wedstrijden » Toernooien